Aktuálně:
 
Autor: Technické oddělení Informace Datum: 28.5.2018

 

Vážení zákazníci, z důvodu nutné stavební přeložky optických vedení, na něž jsme byli aktuálně upozorněni naším dodavatelem konektivity, dojde z důvodu plánované odstávky k přerušení služby dne 1.6.2018, v čase od 00:01 hodin do 06:00 hodin. Vezměte prosím informaci na vědomí.

Autor: Technické oddělení Informace Datum: 1.2.2017

 

Vážení zákazníci, finišujeme se stavbou optické sítě v lokalitě "Ke Stromečkům" v Hostivici, tj. v oblasti nové výstavby RD na pozemcích developerské společnosti HABITERA, a.s. Aktuálně probíhá finální fáze spočívající v zafukování optických vláken k našim zákazníkům a potenciálním zájemcům domů, skrze již předpřipravenou plastovou infrastrukturu. Žádáme ty z Vás, kteří si již nechali plastovou trubičku prodloužit až do objektu, nechť nás neváhají kontaktovat se zájmem o připojení do naší supermoderní FTTH optické sítě. Následně budete zařazeni do pořadníku a bude Vám věcně sdělen postup a stanoven konkrétní termín instalace. Doporučujeme Vám v případě zájmu využít email: info@starnetcz.com

Autor: Vedení společnosti Informace Datum: 14.12.2016

 

Vážení zákazníci, přejeme Vám klidné prožití svátků Vánočních a vše nejlepší do nového roku 2017. Na centrále Vám budeme osobně k dispozici do 23.12.2016 a poté opět od 2.1.2017. V době od 26.12.2016 až 30.1.2017 Vám samozřejmě zůstává k dispozici naše telefonická podpora. PF 2017.

Autor: Technické oddělení Připojte se k nejrychlejší optické síti ! Datum: 24.11.2014

 

Vážení zákazníci, v rámci rozšiřování portfolia služeb Vám nabízíme ve vybraných lokalitách to nejrychlejší připojení k internetu jež realizujeme na naší vlastní optické síti. První lokalita "Ke Stromečkům" (nová výstavba developerské společnosti HABITERA za fotbalovým hřištěm) je plně zasíťovaná a vše je připraveno až na úroveň pilířku. Nezapomeňte si nechat včasně prodloužit trasu až do Vašeho domu a využijte nejmodernější možnost připojení k internetu v Hostivici! Více naleznete ZDE

Autor: Vedení společnosti Informace Datum: 20.12.2010

 

Vážení zákazníci, v návaznosti na § 73 odst. 6, 7, 8 a 9 Zákona č. 127/2005 Sb. o elektronických komunikacích a o změně některých souvisejících zákonů, níže zveřejňujeme technickou specifikaci účastnických rozhraní poskytovaných společností STARNET CZ s.r.o., jež trvale naleznete k nahlédnutí na tomto odkazu ZDE

Autor: Vedení společnosti Informace Datum: 13.5.2010

 

Společnost STARNET CZ s.r.o. je kladně hodnocena v květnovém vydání Hostivického měsíčníku, což považujeme za ocenění dlouhodobé snahy vycházet našim zákazníkům a klientům vždy  maximálně vstříc a poskytovat jim vždy kvalitní služby s maximální mírou komfortu. Vyjádření spokojeného klienta, jež si samozřejmě nesmírně ceníme, je pak možno zhlédnout na 6. straně HM jež naleznete na následujícím odkazu ZDE.

Autor: Vedení společnosti Informace Datum: 29.1.2010

 

Společnost STARNET CZ s.r.o., se sídlem Husovo nám. 14,     253 01, IČ: 27111580 tímto oznamuje všem svým klientům a ostatním zájemcům, že její Všeobecné podmínky veřejné telekomunikační služby (zaměřené na poskytování služby Internet a dalších služeb) byly s účinností k datu 1. března 2010 upraveny tak, aby bylo dosaženo souladu s příslušnými právními předpisy, zejména se zákonem č. 127/2005 Sb., v platném znění (zákon o elektronických komunikacích). Úplné znění těchto Všeobecných podmínek je možno shlédnout na následujícím odkazu ZDE.

Autor: Technické oddělení Informace Datum: 26.8.2008

 

Vážení zákazníci, pokud používáte v síti STARNET některého z e-mailových klientů (např. MS Outlook, Thunderbird apod.), je třeba nastavit správný server pro odchozí poštu ve formátu smtp.chello.cz . Pokud budete mít jakékoli dotazy, kontaktujte prosím technickou podporu STARNET (viz. sekce Kontakty).

Autor: Vedení společnosti Zajímavá informace Datum: 13.3.2008

 

Tohle se Vám u nás nestane! My Vám rychlosti garantujeme! Sledujte následující příspěvek převzatý z TN TV Nova ZDE

Autor: Vedení společnosti Vznik nového webu STARNET CZ s.r.o. Datum: 1.1.2008

Dnešním dnem vstupuje v platnost nový web společnosti STARNET CZ s.r.o. Stránky budou průběžně doplňovány o aktuální informace.