Nabízíme Vám...:

   STARNET CZ s.r.o., Vám nabízí internetové připojení realizované níže uvedenými způsoby:
 • 1)  bezdrátovou technologií
 •       tj. internet šířený vzduchem ve voleném pásmu 5,4 - 5,7 - 10,5 GHz), které je volné a ne-zarušené (např. oproti klasické wi-fi v pásmu 2,4GHz)
 1. 2)  připojení na vlastní optické síti (FTTH)
 2.       tj. internet přes optické vlákno ve vybraných lokalitách. Jedná se o nejmodernější a zároveň nejrychleji možný přístup k internetové síti všeobecně. Optické vlákno nemá žádná omezení, žádné limity...

 

   Poskytování služeb ve vlastní síti nám dovoluje nabízet a Vám plně využívat tyto nadstandardní výhody:

 
 • rychlá reakce - připojíme Vás nejpozději do druhého dne ! (v 90% případů)

 • pevná veřejná IP adresa - již v základu služby od nás automaticky dostanete jednu pevnou veřejnou IP adresu jako bonus (POZOR: U konkurence pouze za příplatek ! )

 • vysoká rychlost připojení - rychlost Vaší koncové přípojky dosáhne dle tarifu rychlosti až 8 Mbps (v případě vybraných bytových družstev až 70 Mbps ! )

 • extrémně vysoká rychlost připojení - rychlost Vaší koncové přípojky dosáhne dle tarifu rychlosti až 100 Mbps (v případě připojení přes optické vlákno)

 • vysoká rychlost pro upload - rychlost ve směru do internetu od 1 Mbps výše (odesílejte data s mnohem vyšší rychlostí a kvalitou než například s linkou ADSL ! )

 • neomezený přenos dat - a to pro download (směr k Vám) i upload (směr od Vás)

 • minimální agregace (nejvýše 1:5) - linka je připravena pro Vás 24 hodin denně (například s ADSL se dělíte o Vaši linku v poměru 1:50!!!, tedy s padesáti dalšími lidmi)

 • neaplikujeme FUP - žádné časové omezování počtu stažených dat (stále stahujete plnou rychlostí)

 • neomezujeme porty - sdílejte své soubory a data bez omezení na všech portech (u nás samozřejmost, nenechte si své aplikace omezovat tak, jak činí konkurence)

 • paušální platby za internet - nehrozí podvodná přesměrování a vyšší účty za internet

 • garantovaná služba - v případě zájmu Vám vypracujeme konkrétní nabídku na linku s garantovanou propustností dat v režimu 365/24/7 (vhodné např. pro firmy, případně pro náročnější jednotlivce)

 

 
Instalace internetu v rodinných domech:
 
 1. 1) Bezdrátově:
 2.    Od našich strategicky rozmístěných vysílačů signálu, je internet šířen na klientské zařízení (umístěno námi dle Vaší potřeby) v místě odběru internetu. Od zařízení je sveden standardní datový vodič (kabel typu UTP nebo FTP,průměr cca 5mm) do počítače, případně do distribučního místa (router,switch). Anténní jednotka je napájena po datovém vodiči (trafem), tudíž v místě instalace antény není vyžadováno napájení 230V. Po připojení zařízení je možno ihned začít službu (internet) využívat. Po předvedení funkčnosti internetu v místě instalace technikem se přechází následně k podpisu smlouvy.
 3. 2) Po optickém kabelu (FTTH):
 4.    Ve vybraných lokalitách města Hostivice, je připravena plastová infrastruktura pro zafouknutí optického vlákna zpravidla v pilířku na pozemku uživatele. Plastová trubička se nastaví v místě pilířku a přivede se k Vám domů. Ideální je nechat tuto přípravu zrealizovat včasně již při stavbě samotného domu. Doporučujeme postupovat a držet se instalačního manuálu ZDE .
 5.   Pokud na svém pilířku najdete tuto nálepku, je připojení 100 % připraveno a dostupné (a pokud ne, kontaktujte nás s dotazem):

 

 

Instalace internetu v bytových družstvech:
   Informujte se na možnost připojení Vašeho bytu do sítě STARNETCZ. V případě bytových družstev v Hostivici (veškerá velká místní družstva jsou již  připojena společností STARNET CZ s.r.o.), je možno připojení realizovat ve velmi krátkém čase s minimálním finančním nákladem ze
strany uživatele, zpravidla od 1,-Kč. Realizace připojení je závislá na konkrétním případě. Zpravidla je veden datový vodič (UTP kabel) z místa rozvodu do bytu uživatele (husím krkem, lištou) ke koncovému zařízení (PC, router apod.). Připojení probíhá velice rychle a je zpravidla otázkou jedné hodiny.
Po předvedení funkčnosti internetu v místě instalace technikem se přechází následně k podpisu smlouvy.